1 0 3000 1 300 120 30 https://romantiksevgili.com 960 0
site-mobile-logo

2020 Yıllık Burç Yorumları

2020 Yıllık Burç Yorumları
Yıllık burçumuz, önümüzdeki yıl için tahminlerle ve en önemli astrolojik tarihlerle dolu ayrıntılı ve doğru bir tahmin sunar. 2020 Yıllık Burç yorumları genel olarak detaylara inmeden sizlere geçireceğiniz yıl ile ilgili tahminlerde bulunur. Bu tahminler yıldız hareketlerinin öngürüsüne dayanarak gerçekleştirilir. […]

Yıllık burçumuz, önümüzdeki yıl için tahminlerle ve en önemli astrolojik tarihlerle dolu ayrıntılı ve doğru bir tahmin sunar. 2020 Yıllık Burç yorumları genel olarak detaylara inmeden sizlere geçireceğiniz yıl ile ilgili tahminlerde bulunur. Bu tahminler yıldız hareketlerinin öngürüsüne dayanarak gerçekleştirilir.

2020 Yıllık Burç Yorumları
2020 Yıllık Burç Yorumları

2020 Yıllık Burç Yorumları

2020 Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu

Güçlü hükümdarınız Mars, yıla maceracı, bilgi arayan Yay burcunda başlar, bu yüzden hemen yeni yerler görmek ve yeni kültürler hakkında bilgi edinmekle ilgilenirsiniz. Bu, sizi konfor seviyenizin sınırlarının ötesine ve yıldızlara götürebilecek heyecan verici aktivitelerle dolu bir yılın tonunu belirliyor. Duygusal, anne ay, ailenizle nasıl geçineceğiniz konusunda büyük bir rol oynar ve Ocak ayı başlarında Yengeç burcundaki dolunay ve ay tutulması, ailevi ilişkileri öne ve merkeze koyar. Bu, özellikle annenizle sorunlar yaşıyorsanız (son zamanlarda veya tüm hayatınız boyunca), bu alanda nihayet bir güvenlik duygusu kazanmaya çalışmanın zamanıdır. Güneş, Mart sonu ve Nisan ayları arasında rekabetçi işaretinizde pırıl pırıl parladığında, arkadaşlarınızla aranızdaki her şey bir rekabete dönüşüyor gibi görünüyor.

Elinizden gelenin en iyisini yapmak için motive oldunuz, ancak bu size en yakın insanların pahasına mı olmalı? Kendi başarınızı ikinci sıraya koyarsanız, son derece sadık ve güvenilir bir arkadaş olabilirsiniz. 2020 Yıllık Burç Yorumları Koç ve hükümdarınız Mars, vücudunuzun hem baş hem de beyin bölgelerini yönetir, bu nedenle, Mars gergin geçişlerde yer aldığında, baş ağrısı veya migren veya genel beyin bulanıklığı bir sorun olabilir. Mart ayının sonundaki Koç burcundaki yeni ay, dürtüye teslim olmak istemenize neden olur ve bu heyecan verici, yüksek enerjili bir zaman olabilir. Vücudunuz maksimum hızda ilerlemek isteyecek, ancak beyninizin yetişmesi için biraz zamana ihtiyacı olacak.

2020 Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu

Bu yıl hayata her zamanki muhafazakar, istikrarlı yaklaşımınızı sürdürmek için mücadele edebilirsiniz, ancak açık fikirli olmak, 2020’nin getireceği kaçınılmaz iniş çıkışlarla başa çıkmanıza yardımcı olur. Yıl başlarken, hükümdarınız ve aşk ve para tanrıçası olan güzel Venüs, yenilikçi Kova burcuyla eşleştirilir, böylece yeni fikirlere çok daha açık olursunuz. Değişimi destekleyen ve eksantrik Kova burcunu yöneten öngörülemeyen gezegen Uranüs, tüm yıl boyunca sabit burcunuzla eşleşir, bu nedenle bazı karışıklıklar kaçınılmazdır. Uranüs, yılın başında sadece 10 Ocak’a kadar ve ardından yine Ağustos ortasından başlayarak yıl sonuna kadar geriliyor. Taurus, bu yılın büyük bölümünde tek seçeneğiniz olabilir. Güçlü Mars, Haziran sonundan yılın sonuna kadar bağımsız Koç burcundadır ve 2020’nin ikinci yarısını oldukça “ben” merkezli kılar. Sağlık açısından Koç’taki Mars (doğrudan) fiziksel bedeninizi ve eyleme geçmeyi temsil eder, bu nedenle bu, sağlığınız konusunda proaktif olduğunuz bir zaman olmalıdır. Sizi rahatsız eden bir şey varsa, hemen kontrol ettirin. Merkür kardeş ilişkilerine sıkı sıkıya bağlıdır, bu nedenle bu yıl üç Merkür gerileme döngüsüne (Şubat ortasından Mart başına; Haziran ortasından Temmuz ortasına ve Ekim ortasından Kasım başına) yakından ilgilenmek, yanlış anlamaları önlemenize yardımcı olabilir. erkekkardeşler ve kızkardeşler. Hem sevgi dolu Venüs hem de konuşkan Merkür, Ekim sonunda ilişkilerin işareti olan Terazi’ye giriyor, bu yüzden arkadaşlığa mantıklı ve adil bir yaklaşım sergiliyorsunuz. Şimdi iyi tavsiyelerde bulunuyorsunuz, bu yüzden arkadaşlarınız, anlaşmazlıkları için bir hakem veya arabulucu olarak hareket etmenizi isterse şaşırmayın.

2020 İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumu

Değişken bir hava işareti olarak, bilgi ihtiyacıyla yönlendirilirsiniz. Ayrıntıları istersiniz ve en son teknolojilerin hepsinde en son teknolojide olmak istersiniz. 2020 Yıllık Burç Yorumları ana gezegeniniz olan İletişimsel Merkür, 2020’de (Şubat, Haziran ve Ekim) normal üç gerileme dönemine sahiptir. Bunların hepsi duygusal su burçlarından geçer. Bu, her zamanki gibi başa çıkılması gereken kapanışlar, arızalar ve yanlış bilgiler olacağı anlamına gelir, ancak tipik sağduyu yaklaşımınız yerine sezgilerinizi kullanarak aksiliklerle başa çıkmanın daha iyi olacağı anlamına gelir. Mantık, hayatınızın bazı alanlarında kesinlikle sağlamdır, ancak üç dış gezegen (Jüpiter, Satürn ve Pluto) pratik Oğlak burcundan geçerken, büyük hedefler belirlemenize, planlar oluşturmanıza ve genel olarak daha sorumlu bir kişi olmanıza yardımcı olur. Bu geçişler, uzun vadeli düşünmenizi ve daha parlak bir geleceğe hazırlanmak için neler yapabileceğinizi düşünmenizi sağlar.

Güneş, mayıs sonundan haziran sonuna kadar doğum gününüzde havadar burcunuzda zaman geçirerek sizi açık ve sık iletişim kurmaya teşvik ederek aklınızdakileri açığa çıkarır ve herkesle ve herkesle özgürce konuşmaya istekli olur. İkizler teknik olarak kolları, omuzları ve sinir sistemini yönetir, ancak belki de en önemli (ve aktif) vücut bölümünüz beyninizdir. Diğer burç Merkür kuralları olan Başak burcuna Ağustos sonunda girdiği için ayrıntılar son derece önemlidir ve sağlık sorunları her zaman bu geçişin kilit unsurlarından biridir. Mide veya bağırsak sorunları şimdi vurgulanabilir ve bunlar göz ardı edilmemelidir. Bir şeyin kritik bir duruma gelmesi uzun sürmez, bu yüzden bir şeylerin yanlış olabileceğine dair o erken, kelimenin tam anlamıyla içgüdüsel duyguları görmezden gelmeyin.

2020 Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumu

Bir dakika yukarı ve aşağı olabilen derin bir duygu burcusunuz, bu nedenle güç gezegeninizin duygusal ay olduğu mantıklı. Ayın hareketleri, Ocak ayının başlarında hassas burcunuzdaki dolunay / ay tutulmasıyla başlayarak bu yılki ruh halinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Tüm konularda sana rehberlik etmesi için yıl boyunca ayın aylarını kullan, Yengeç. Ay, bu yıl sağlığınız üzerinde de oldukça etkilidir, bu nedenle sağlık alanlarında yenilenme için Şubat ayı sonlarında Balık’ta yeni ay ve Temmuz ayı sonunda kendi burcunuzdaki gibi olumlu ay yönlerini arayın. Bunlar yeni bir yemek planına başlamak, spor salonuna gitmek veya yoga dersleri almak için mükemmel zamanlardır. Ayın yanında, görev yöneticisi Saturn yıl için genel havayı belirler, sorumluluklarınızı belirler ve yaptığınız planları ve belirlediğiniz hedefleri takip etmenizi ister. Satürn, yılın başında hırslı Oğlak burcunda yavaşça hareket eder ve bu, mevcut hedeflerinize bağlı kalmanız gerektiğini hatırlatır. Satürn aynı zamanda evrensel bir öğretmendir, bu nedenle sorumluluk sahibi Oğlak burcundayken aile ve arkadaşlık konularıyla ilgili birçok dersten yararlanabilirsiniz. Güçlü, erkeksi bir baba figürünün ne söylemesi gerektiğine dikkat edin ve uygun olduğu yerde onun tavsiyesine uyun.

2020 Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu

Bu yıl, dünyanızı daha büyük ve daha iyi bir yer haline getirmenize yardımcı olmak isteyen gezegen olan Jüpiter ile genişleme trenine atlayacaksınız. 2020 Yıllık Burç Yorumları içinde pratik oğlak burcuyla eşleşmesi her zaman ideal değildir, ancak düşüş konumunda bile büyük şeyler gerçekleştirebilirsiniz. Jüpiter, zihninizi serbest bırakmanıza yardımcı olmak ister ve Oğlak burcunun sabit enerjisi ile önünüzdeki olasılıkların tamamını hissetmeseniz de, yine de en çılgın hayallerinizin ötesinde başarılı olabilirsiniz. Hükümdarınız güneşin burcunuzda temmuz sonundan ağustos sonuna kadar vakit geçirdiği, tamamen kendi elementinizde olduğunuz için yaz sizin için harika bir zamandır.

Dikkatiniz üzerinizde olduğunda onu seviyorsunuz ve önümüzdeki dört hafta boyunca doğum günü dileğinizi alıyorsunuz. Partinin yaşamı olarak, sana en yakın olanların sevmeye geldiği ve senden beklediği rengi ve dramayı katıyorsun Aslan. Ancak güneş sizin hükümdarınız olduğu için, daha zor geçişleri sırasında strese girebilirsiniz ve güneşin Ocak ayının sonlarında tahmin edilemeyen Uranüs ile kare açı yapması böyle bir zamandır. Planlamadığınız ani bir değişikliğe maruz kalırsanız, zihinsel durumunuz ve / veya bedeniniz bir döngü içinde dönebilir. Bir arkadaşınızla konuşmak, rahatlatıcı bir fincan çay içmek veya kendinizi serinletmek için duş almak gibi aşırı stresli hissettiğiniz zamanlar için önlem alın.

2020 Başak Burcu Yıllık Burç Yorumu

Başak, hızlı hareket eden bilgi ve iletişim ustası Merkür tarafından yönetiliyorsunuz. Sağduyu tarafından motive edilen değişken bir işaretsiniz, belki bu yıl her zamankinden daha fazla ve detaylara olağanüstü dikkatiniz, çok başarılı bir 2020’ye yol açabilir. Dikkat edilmesi gereken üç Merkür gerileme dönemi vardır: Şubat ortasından Mart başına, Haziran ortasından Temmuz başına ve Ekim ortasından Kasım başına. Hepsi sırasıyla Balık, Yengeç ve Akrep burcunun sezgisel su burçlarına iner. Merkür retrograd hiçbir zaman uygun olmasa da, retrograd gezegeninizin neden olabileceği olağan kaos ve kafa karışıklığının üzerine çıkmak için içgüdülerinizden yararlanabilmelisiniz. Kararlı Satürn, Mart ayı sonuna kadar sorumlu Oğlak burcundadır ve bu çalışkan enerjiyi ailenizdeki itibarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Zaten “sorumlu” olarak mı görülüyorsunuz, yoksa olgunlaşmamış olduğunuz için bir üne sahip misiniz? Negatif bakış açılarını tersine çevirebilir ve bu geçişin çalışkan yönünden yararlanarak ailenizin saygısını kazanmanızı sağlayabilirsiniz. Ciddi olduğunu göster. Ailenize ihtiyaç duyduklarında size güvenebileceklerini bildirmenin yollarını bulun. Güneş, Başak’ta her zamanki zamanını Ağustos sonundan Eylül sonuna kadar geçirir ve ana gezegeniniz Merkür Başak’ta altı haftalık bir yolculuğa başladıktan sadece iki gün sonra pratik burcunuza girer. Bu oldukça ayrıntılı, iletişimsel zaman, amacınızı iletme konusunda sizin için bir dönüm noktası olabilir. Kendinizi kapanmış ve / veya dinlenmiş hissettiyseniz, huzurunuzu söyleme ve hatta belki de son sözü söyleme zamanı gelmiştir.

2020 Terazi Burcu Yıllık Burç Yorumu

Çalışkan Satürn bu yıl genel ruh halini belirliyor ve yönettiği burç olan dünyevi Oğlak burcunda Mart ayı sonuna kadar sabit kalıyor. Yılın başlangıcı, planlarınızı ve hedeflerinizi tamamlamaya yönelik bir gözle düşünmeye devam etmenin zamanıdır. Güneş Mart sonunda güçlü Koç burcuna girer ve sizi coşkulu, enerjik bir havaya sokar. Arkadaş çevrenizin bir organizatöre ihtiyacı varsa, aramaları yapan ve partiyi hemen başlatan sizsiniz. Her zamankinden daha rekabetçi hissediyor olabilirsiniz, bu nedenle arkadaşlar arasındaki küçük bir dostluk oyununu topyekün bir savaşa dönüştürmeyin. Ölçekler tarafından temsil edildiğiniz için, bu yıl iş / yaşam dengenizi korumanın yanı sıra sağlığınızla ilgili gerçek bir denge duygusu sağlamanız sizin için önemli olacaktır. Hava burçları birdenbire ağrı ve acı çekebilir, ancak geldikleri kadar çabuk gidebilirler. Ancak, ciddi bir fiziksel ağrınız olmaması, her şeyin yolunda olduğu anlamına gelmez, bu yüzden her zaman çeşitli ağrıları kontrol ettirin. Gezegeniniz, sevimli Venüs, 2020’ye yenilikçi Kova burcunda başlıyor, bu nedenle sevgi ve parayla denemeye istekli olabilirsiniz. Ancak Venüs, Ocak ayının ortasında hızla yaratıcı, şefkatli Balık’a giriyor, bu yüzden işleri biraz farklı bir şekilde nasıl yapacağınıza dair yaratıcı (biraz idealize olmasa da) düşünceleriniz olmaya devam etmelisiniz.

2020 Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sabit bir su burcusunuz, bu da değişime diğerlerinden daha dirençli olabileceğiniz anlamına gelir. Ancak, bu yıl bazı ilginç dönemeçler ve dönüşler var ve herkes iyi bir gizeme karşı koyamayacağınızı biliyor! Plüton ile birlikte güçlü ortak yöneticiniz Mars, yılın ikinci yarısını (Haziran sonundan itibaren) güçlü Koç burcunda geçirir, diğer burç ise yönetir. Ram’ın isteksizliği nedeniyle şimdi çok olumlu bir ivme kazanabilirsiniz. Bunun istisnası, gezegenin eylül ayının ikinci haftasından kasım ortasına kadar olan gerileme dönemi olacaktır. Geçmiş eylemleriniz için motivasyonlarınızı incelemek için biraz zaman harcamak isteyeceksiniz. Pluto tüm yıl boyunca Oğlak burcunda ve Nisan sonundan başlayarak beş ay boyunca geriye doğru gidiyor ve bazı inanılmaz dönüşüm olasılıkları getiriyor. Pluto gerilediğinde, kendinizi çok daha samimi bir şekilde tanıyorsunuz, gerçek ne kadar acımasız olabilir. Bilinçaltınızın derinliklerine inmek bir çok şeytanı ortaya çıkarabilir, Akrep, ama uygun olmayan zamanlarda yüzeye çıkmalarını sağlamaktansa orada olduklarını bilmeniz daha iyidir. Evrenin bilge öğretmeni Satürn sonbaharın sonlarında Oğlak burcunda biraz gerileme zamanı geçirdiğinden öğüt vermek ve kabul etmek dostluk / aile gündeminizde olmaya devam ediyor. Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi güvendiğiniz arkadaşlarınıza ve aile üyelerine kolayca verirsiniz, ancak tavsiye almak ve başkalarının fikirlerini dikkate almak söz konusu olduğunda, bu sizin için o kadar kolay değildir. Bu alandaki sınırlamaların neler olduğunu ve yollarını değiştirmeyi nasıl öğrenebileceğini anlamak için Satürn’ün içe dönük retrograd dönemini kullan.

2020 Yay Burcu Yıllık Burç Yorumu

Öğrenmeyi, keşfetmeyi ve zihninizi genişletmeyi seviyorsunuz, Yay ve 2020’de bunları ve daha fazlasını yapmanız için birçok fırsat var! Hükümdarınız Jüpiter’in inanılmaz derecede zihin genişleten bir enerjisi var ve yılın çoğunu adanmış, pratik Oğlak burcunda geçirdiği için, yerleşip ciddileşmeye istekli olduğunuzda çok şey öğrenebilirsiniz. 2020’de daha olgun olabilir ve sorumluluklarınıza uzun vadeli bakabilirsiniz ve hırs, sebat ve adanmışlık şu anda en büyük güçlerinizden bazılarıdır. Gezegeniniz Mayıs ortası ile Eylül ortası arasında gerileme döneminden geçiyor ve derin bir iç büyüme şansı sunuyor ki bu sizin için yaşıyor gibi. Bu, iç bilincinizin söyleyeceği şeye odaklanmak için günlük yaşamınızın dikkat dağıtıcı unsurlarını ortadan kaldırmanın zamanıdır. Derin felsefi sorularınız var ve şimdi bazı cevaplar alma zamanı. Hayalci Neptün tüm yılı Balık burcunda geçirir, bu burç burçtur, bu nedenle mevcut arkadaşlıklarınızı idealleştirmek ve / veya diğer insanlara sahip oldukları arkadaş çevrelerine sahip oldukları için çok şanslılarmış gibi bakmak için çok zaman harcayabilirsiniz. Ve gerçek ortada bir yerde yatıyor. Hiç kimsenin ilişkisinin mükemmel olmadığını anladığınızda, küçük kusurları için kendi arkadaşlıklarınızı takdir etmeye başlayabilirsiniz.

2020 Oğlak Burcu Yıllık Burç Yorumu

Etraftaki en iddialı işaretlerden birisiniz ve bu yıl hedeflerinizin mümkün olduğunca çoğuna insanca ulaşana kadar durmayacaksınız. Ana gezegeniniz Satürn, 2017 yılının Aralık ayında pratik burcunuza geri geldi ve bu yolculuğa bu yılın bir bölümünde devam ediyor, ancak aynı zamanda yılın başında bir stellium yaşıyorsunuz, bu da üç veya daha fazla gök cismi olduğunda çok özel bir olaydır. tek bir burçta (ve bu sefer sizin, çünkü güneş, Jüpiter, Satürn ve Plüton Ocak ayının sonuna kadar bir araya geliyor). Şu anda hedeflerinize odaklandığınızı söylemek, yılın en büyük yetersizliği olabilir! Ocak ayının ortasındaki burcunuzda, hedeflerinize ulaşmanız için sizi daha fazla motive eden bir güneş-Satürn birleşimi vardır, bu nedenle sağlık hedeflerinizi de bu öncelikler listesine dahil ettiğinizden emin olun. Genel olarak daha iyi bir forma girmek ister misiniz? Maraton koşmak? Boksör olmak? Fiziksel hedeflerinizi şimdi ciddiye almak onlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Güç gezegeninizin gerileme dönemi, özgür düşünen Kova burcuna geri döndükten sonra (Mart ayının sonuna doğru) Mayıs ortasında başlar. 2020 Yıllık Burç Yorumları Yılın başlarındaki tüm sıkı çalışmalardan sonra, bu gerileme döngüsü size biraz nefes alma alanı sağlar ve şansınız olursa üstesinden gelebileceğiniz şeyler hakkında düşünme fırsatı sunar. Güneş, nisan sonundan mayıs sonuna kadar sadık Boğa burcunda, arkadaşlıklarınızı korumaya gelince sizi daha dikkatli hale getiriyor. Dürüstlük artık önemli bir faktördür ve kıskançlık arkadaşlarla olan gerginlikte rol oynayabilir. İyi bir arkadaş olmak, onlara iyi bir şey olduğunda onlar için mutlu olmak anlamına gelir ve siz değilseniz Oğlak, neden olmadığınızı anlamaya çalışmak için içine bakmalısınız ve bunun tersi de geçerlidir.

2020 Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu

Siz bir yenilikçisiniz ve öncüsünüz, ancak sabit bir işaret olarak aynı zamanda her şeyi kendi tarzınızda istersiniz. Bu ilginç enerji kombinasyonu 2020’de işinize yarayabilir mi? Evet, Kova, yapabilir! Kış güneşi yılın başında her zaman burcunuzdan geçer, bu nedenle Ocak ayının sonundan Şubat ayının sonuna kadar doğduğunuz muhteşem insani ve yenilikçi olmayı kutlarsınız! 2020 Yıllık Burç Yorumları Tüm iyi nitelikleriniz şimdi ışığa maruz kalıyor ve güveniniz artıyor. Olağanüstü yeteneklerinizi göstermekten korkmadığınızı tüm dünyaya bildirin. Gezegeniniz olan asi Uranüs, tüm yıl boyunca yavaş ve istikrarlı Boğa burcuyla eşleşiyor, ancak bu en uyumlu ortaklık değil.

Boğanın ölçülü, muhafazakar ve geleneksel enerjisi sizi yavaşlatmaya çalışabilir, ancak sizi tamamen durduramaz. Bu yıl normalde düşünmeyeceğiniz bazı şeyleri düşünür müsünüz? Evet. Bu, o kötü şöhretli Aquarian sınırını kaybedeceğiniz anlamına mı geliyor? Şans değil. İletişim kurmayı, sohbet etmeyi, ağ kurmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi seven bir burcusunuz ve konuşkan Mercury’nin geriye dönük döngüleri, çok sevdiğiniz şakalaşmayı engellemeye çalışıyor. Bu yılın farkında olunması gereken üç retrograd döngü, Şubat ortasından Mart başına, Haziran ortasından Temmuz ortasına ve Ekim ortasından Kasım başına kadar vurmuştur. Hatırlanması gereken bir diğer şey de, tüm bu gerileme döngülerinin, tıpkı geçen yıl olduğu gibi, duygusal su belirtilerine değdiğidir, bu nedenle, sezgilerinizi kullanmak, Merkür gerilemesinden kaçınmanın anahtarı olacaktır.

2020 Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu

Değişken bir su burcu olarak dalga yapmaktan hoşlanmazsınız. Buna karşı çıkmak yerine akışla gitmeyi tercih edersiniz, ancak 2020’de kendinizi savunmak size en başarılı sonucu sunar. Ana gezegeniniz olan Neptün, bir dış gezegendir ve bu nedenle her zaman büyük gezegen haberlerinin önemli bir parçası değildir. Ama sizin için, 2020’nin tamamı için işaretinizde olduğu için, etkisinden oldukça etkileniyorsunuz. Yılın parlak bir noktası, güneşin yaratıcı burcunuzdan Şubat ayının sonundan Mart sonuna kadar geçmesidir, bu nedenle doğum gününüzü gerçek Balık tarzında kutladığınızdan emin olun! Suyun yanında olmak sizi rahatlatır, bu yüzden belki de bir plaj gezisi mükemmel bir kutlama olur. Kendi küçük rüya dünyanızda yaşamaya devam edersiniz ve sahilde arzuladığınız yalnızlığı yakalayabilirsiniz. Hayatınız genellikle rüya gibi bir kaliteye sahiptir, ancak bu yıl Neptün’ün Haziran sonundan Kasım ayı sonuna kadar olan gerileme döngüsü sırasında sarsılabilirsiniz. Şimdi yüzleşecek gerçekler olacak ve duygusal olarak bastırdığın şeyler yeniden ortaya çıkacak, ama bu yıl göreve hazırsın Balık. Yavaşlayın ve emin olmadığınızda sezginizin size rehberlik etmesine izin verin. Dinamik Merkür, Ağustos ayının başında giden Aslan’da güneşe katılıyor, bu yüzden sevgili bir aile üyesiyle görüşmeyeli uzun zaman olduysa şimdi ona ulaşın. Ailenin söz konusu olduğu yerde inisiyatif aldığın için asla pişman olmayacaksın Balık. Eğlenceli ve sıcak Aslan enerjisi özellikle çocuklar için iyidir, bu nedenle ailenizin genç üyeleriyle mümkün olduğunca çok etkileşim kurun.

Burç Yorumları
Doğum Haritası - Natal Chart - Natal Çizelge Nedir
Sonraki Yazı
Doğum Haritası