1 0 3000 1 300 120 30 https://romantiksevgili.com 960 0
site-mobile-logo

Burçlara göre seks ve aşk hayatı

Burçlara göre seks ve aşk hayatı
Astrolojinin, ne kadar kişisel ve özel olması gerektiğine bakılmaksızın, hayatımızın her alanında etkisi vardır. Astrologlar, astroloji haritanızın “Sekizinci Ev” adlı bölümünün cinselliğiniz hakkında derin gerçekleri ortaya çıkardığını bilirler. Venüs gezegeni ile etkileşimler aynı zamanda bir astrologa cinselliğiniz hakkında bilgi verir. […]

Astrolojinin, ne kadar kişisel ve özel olması gerektiğine bakılmaksızın, hayatımızın her alanında etkisi vardır. Astrologlar, astroloji haritanızın “Sekizinci Ev” adlı bölümünün cinselliğiniz hakkında derin gerçekleri ortaya çıkardığını bilirler.

Burçlara göre seks ve aşk hayatı
Burçlara göre seks ve aşk hayatı

Venüs gezegeni ile etkileşimler aynı zamanda bir astrologa cinselliğiniz hakkında bilgi verir. Sevgi ve güzelliğin gezegeni olan Venüs, belirli gezegenlerle nasıl etkileşime girdiğine bağlı olarak cinsellikle suçlanır. Doğum anında bu etkileşimlerle boşaltılan enerji, üzerinizde bir iz bıraktı. Venüs ve diğer gezegenler arasındaki uyum, bir zevk aşkı ve farklı arzular yaratır. Diğer gezegenlerle gerilim, cinselliğin gölge tarafını – fetişler, özlemler ve yerine getirilmemiş şehvet – yaratan şeydir.

Cinselliğinizin keşfedilmesi ve ifade edilmesi gereken, henüz keşfedilmemiş bir alanına sahip olabilirsiniz. Burcunuz, sahip olduğunuzun farkında bile olmayabileceğiniz bilinçaltı arzuları ve yetenekleri içerir. Partnerinizin güçlü ve zayıf yönlerini doğuştan sezerken maksimum zevk için partnerinize neler sunabileceğinizi bildiğinizi hayal edin. Burcunuzun ve eşinizin cinsel özelliklerini biliyor musunuz? Kendinizi daha eksiksiz paylaşarak keyfinizi en üst düzeye çıkarın. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıya bakın. Sonuçta, sevişmek nihai bir bağlanma eylemidir.

Koç 21 Mart – 19 Nisan

Doğru partnerle paylaşmak söz konusu olduğunda Ram çok fazla enerjiye sahiptir. Bir Koç’un ilişkide belirli bir noktadan sonra yeni numaralar öğrenmesi zordur, bu nedenle yeni bir partnerle pek çok şey deneyin. İkiniz, gelecekte eğlenceli bir seks hayatını neyin iyi yaptığını keşfedeceksiniz.

Boğa 20 Nisan – 20 Mayıs

Boğanın ortağı, dünyadaki en şanslı sevgilidir. Bu karşılıklılığın burç işaretidir. Boğa öptüğünde öpüşür. Boğa, sunulan her şeyi geri verecektir. Bir Boğanın, sevgilisi ilk verdiğinde yatakta yapmayacağı çok az şey vardır.

İkizler 21 Mayıs – 21 Haziran

Şu anda seks, ikizin aklındaki son şey gibi görünüyor, o, fiziksel tutkuya en çok hazır. Bir İkizler burcunu aşağılamanın mükemmel zamanı, üzerinde en çok kıyafetin olduğu zamandır. Soyunma sürecinde kumaşın yırtılması, onun en büyük uyarılmalarından biridir ve en tutkulu sevişmelerden bazılarına yol açar.

Yengeç 22 Haziran – 22 Temmuz

Yengeç güvenliğin tadını çıkarır ve yeni bir ortağa ısınmak için biraz zamana ihtiyacı vardır. Bir Yengeç birini eve götürdüğünde, fazla konuşma olmaz, ancak bir partnerle rahat olduğunda her şey gider. Tarihin en keskin gelişmeleri, daha önce hayal bile edilemeyen bir şeyi veren ya da alan bir Yengeçtir. Yengeç sevgiyi en iyi kendi kabuğunda ya da daha doğrusu evinde yapar!

Aslan 23 Temmuz – 22 Ağustos

Aslan uyandırmak için her zaman biraz dramaya ihtiyaç duyar. Ama bir kez mevcut olduğunda, kükremenin tadını çıkar. Yatma vaktine yakın küçük bir tartışma, aslında klasik bir Leo flört tekniğidir. Bir Aslan erkeğinin veya kadınının, kavga etseler bile bir sevgilinin onu yine de isteyeceğini bilmesi gerekir.

Başak 23 Ağustos – 22 Eylül

Tutarlılık, Başak burcu için en büyük etkendir. Tam olarak ne alacağını bilmek Başak’ı havaya sokar. Sürprizler, keşif şeklinde, oyuncaklarla, kostümlerle ve yiyecek yardımlarıyla yavaş yavaş gelmelidir. Teknik, Başak uzmanlık alanıdır. Sevgiliniz Başak ise, ne istediğinizi net bir şekilde açıklayın. Bir taslak hassasiyet getirecek!

Terazi 23 Eylül – 22 Ekim

Terazi aşığı uyumlu, beceriklidir ve kolayca baştan çıkarılır. Terazi en mutlu sırtında. Bir sevgilinin Terazi yatak odasına getirdiği herhangi bir pozisyon veya fantezi, üzerine tırmanmayı içeriyorsa memnuniyetle karşılanacaktır!

Akrep 23 Ekim – 21 Kasım

Yay, en büyük maceracıdır ve konu yatağa yatmaya geldiğinde. Yaylar pek çok yatak biliyor olabilir. Bağlılık ve sevgi, şehvet ve cinsel baskı kadar kolay gelmez. Bir sevgilinin onlara taptığını hissettiklerinde oldukça bencil olabilirler, bu yüzden partnerlerine onlardan en iyi şekilde yararlanmak için biraz uzak durmaları tavsiye edilir.

Yay 22 Kasım – 21 Aralık

Yay, en büyük maceracıdır ve konu yatağa yatmaya geldiğinde. Yaylar pek çok yatak biliyor olabilir. Bağlılık ve sevgi, şehvet ve cinsel baskı kadar kolay gelmez. Bir sevgilinin onlara taptığını hissettiklerinde oldukça bencil olabilirler, bu yüzden partnerlerine onlardan en iyi şekilde yararlanmak için biraz uzak durmaları tavsiye edilir.

Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak

Oğlakların bir şeyler yapmak için yerleşik bir yolu vardır, ancak bu Keçinin burcunun harika bir aşık olmaktan başka bir şey olmadığı anlamına gelmez. Oğlaklar, özellikle baskınlık ve boyun eğme ile ilgili net roller olduğunda yatakta harikadır. Bu ilişkiden hoşlanan maceracı bir ortak oldukça tatmin olacaktır.

Kova 20 Ocak – 18 Şubat

Bir Kova aşığı, tamamen vurulmuş ve cinsel olarak yüklenebilir ve sonra bir anda vites değiştirebilir, aniden soğuk ve uzaklaşabilir. Zihinsel uyarılma ihtiyacı, bir Kova ile fiziksel salıverilmesinden daha fazladır. Sohbet, rol yapma ve riskli maceralar, bu işareti, seksin sıradan fiziksel geleneklerinin ötesinde tatmin eder.

Balık 19 Şubat – 20 Mart

Balık hayal gücü, muhteşem sonuçlar için yatak odasında canlandırılabilir. Ruh hali uygun olduğunda, bir Balık burcundan daha çok bedeniyle sevgi dolu bir zodyak belirtisi yoktur. Bu ruh halini tam olarak düzeltmek her zaman kolay değildir. Bu sevgili, fiziksel olduğu kadar psikolojik olarak da keşfetmek ve oynamak, deneyimlemek ve etkileşim kurmak istiyor.

Burç Yorumları
Önceki Yazı
Cinsel Problemlerin Çözümü - Astoloji ile Seks Hayatınızı Güçlendirin
Cinsel Problemlerin ...
Tarot Falı - Tarot Falı Baktır - Sezen Elmas
Sonraki Yazı
Tarot Falı