1 0 3000 1 300 120 30 https://romantiksevgili.com 960 0
site-mobile-logo

Hakkımda

Astrolog Sezen Elmas
Astrolog Sezen Elmas

Sezen 1982 yılında İzmir’de doğdu. Altı yaşından itibaren yıldızlara olan ilgisi, annesi Zarif hanım tarafından farkedildi. Daha sonra okul hayatıyla birlikte meraklı bir şekilde kendini geliştirmeye başladı. Yıldızlar hakkında öğrendikçe insanlar hakkında daha çok merak etmeye başladı. Yeteneklerini 14 yaşında babasını kaybettikten sonra farketti. Bu kayıp ona aynı zamanda maneviyata itti. Kendini keşfetme yoluna Kuran-ı Kerim’in yeri çok yer etmiştir. İlk olarak ilişki analizleri ile astrolojiye ve burçlara olan ilgisini ilerletti. Pasgol giriş ve Pasgol destek sitelerimize üye olmak için tıklayın!

Yaptığı astroloji okumalarını çevresiyle her zaman paylaştı ve ilgi gördü. Liseden sonra üniversite için önce İstanbul’a taşındı. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra ileri eğitimi ve Astoroloji araştırmaları için önce Romanya daha sonra İngilterede yüksek lisans yaptı. Amerika’da bulunan Astrology University’den altı adet özel okuma sertifikası aldı.

Son 12 yıldır astroloji okumaları, burç yorumları, astroloji seansları ve kişilere özel okumalar yapmaktadır. Okumaları sadece randevulu olarak yapmaktadır.

Danışanları için hayat boyu destek vermektedir.