1 0 3000 1 300 120 30 https://romantiksevgili.com 960 0
site-mobile-logo

Merkür Retrosu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Merkür Retrosu
Son yıllarda halk arasında çok kullanılan bir terim haline gelen Merkür Retrosu insanların merakını çekiyor. Aslında retro kelimesi anlam olarak geri doğru gitme ve geçmişe ait şeyleri betimlemek için kullanılan bir tabir. Retro zamanlarında da burçların etkilenmesi ve geriye doğru […]

Son yıllarda halk arasında çok kullanılan bir terim haline gelen Merkür Retrosu insanların merakını çekiyor. Aslında retro kelimesi anlam olarak geri doğru gitme ve geçmişe ait şeyleri betimlemek için kullanılan bir tabir. Retro zamanlarında da burçların etkilenmesi ve geriye doğru gitmesi durumu ortaya çıkmakta. Yakın bir zamana kadar insanların bilmediği bu durumlar son zamanlarda herkesin dikkatini çeken bir detay haline geldi. Uzmanların aslında yıldız haritalarında her zaman dikkat ettiği bu detay son yıllarda hayat içinde alınan kararları etkileyen bir hale kadar geldi. Peki gerçekten tam olarak nedir bu retrolar? Bu dönemlerde neler yapmak ve neler yapmamak gerekir. Pasgol giriş ve Pasgol destek sitelerimize üye olmak için tıklayın! Bedava slot oyna!

Merkür Retrosu
Merkür Retrosu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Merkür Retrosu Nedir?

Merkür Retrosu döneminde gezegenin geriye doğru gittiğini belirten bir döneme girmiş oluruz. Aslında gezegen gerçekte geriye doğru gitmiyordur ancak dönüş hızı yavaşlamıştır. Bundan ötürü de Dünya’dan bakıldığında ya hareketsiz ya da geriye doğru gidiyormuş gibi durur. Bir gezegenin retro yaşaması demek etkilediği alanların da durması ya da geriye doğru gittiği anlamına gelir. Hükmettiği alanlarda insanlar sorun yaşayabilir ya da bir ilerleme kaydedemezler. Büyük kargaşalar bile ortaya çıkabilmektedir. Her yıl 2 ya da 3 kez merkür retrosu gerçekleşebilir. İletişim alanında etki eden bir gezegen olduğu için de özellikle insan ilişkileri alanında sorunla yaşanabilmektedir. Bunun yanında merkür sadece iletişim alanını da etkilemez.

İletişimle birlikte düşünce, haberleşme, teknoloji, seyahat ve ticari alanlarda da etkili olan Merkür bu dönemde kötü etkilenir. Bu durumda bütün burçlar başta iletişim olmakla beraber farklı sorunlar yaşayabilmektedir. Bununla birlikte bu dönem ayrıca hayatımızdaki karışıklığa son vermek için de muhteşem bir zamandır. Her şeyin ters gittiği gibi algılanan bu dönemde hayatımızdaki fazlalıkları da atabilirsiniz. Merkür retrosu zamanında tarot falı baktırarak öngörülerinizi geliştirebilirsiniz.

Merkür Retrosu’nda oluşabilecek sorunlar nelerdir?

 • Merkür geri giderken yaptığınız sözleşmeleri bozulabilir.
 • Banka hesaplarında yanlışlıklar veya karışıklıklar çıkabilir.
 • Kargolar yanlış teslim edilebilir.
 • Havalimanında, bagajlar karışabilir veya kaybolabilir.
 • Bilgi akışında aksaklıklar meydana gelebilir.
 • İş yerlerinde bilgisayarlar çökebilir.
 • Evde ki beyaz eşyalar veya elektronik aletler miadını doldurabilir.
 • Cep telefonunuz size hiç ummadığınız bir anda süpriz yapıp bozulabilir.
 • Evlenmek, nişanlanmak veya bu tarihleri belirlenmez.
 • Ev alırken ya da satarken aksamalar yaşanabilir.
 • İşyeri açmak için de uygun bir süreç değildir kalıcı olmayabilir.
Burç Yorumları
Önceki Yazı
Tarot Falı - Tarot Falı Baktır - Sezen Elmas
Tarot Falı
Kahve Fali - Kahve Falı Nasıl Bakılır
Sonraki Yazı
Kahve Falı